«Галичанка» зіграла товариський матч з чоловічою командою

18:08 19 Січня 2017

«Галичанка» зіграла товариський матч з чоловічою командою

Фото: fosk-ffkr.if.ua

Готуючись до матчів четвертого туру Балтійської ліги, гравці «Галичанки» зіграли товариський матч проти чоловічої команди КДЮСШ-ЛДУФК. Останні є представниками чемпіонату чоловічої української Суперліги.

Про це повідомляє прес-служба ринку «Шувар».

У напруженій боротьбі гравці «Галичанки» поступилися з рахунком 25:33. Незважаючи на поразку, цей спаринг для «Галичанки» можна вважати корисним. Гандбол – далеко не той вид спорту, де жінки можуть на рівні змагатися з чоловіками.

Гравці кожної з команд на цей матч отримали настанови від своїх тренерів. Вочевидь, перемога для кожної з команд не була головним завданням у цьому матчі. І Тетяна Штефан, і Валерій Мельник напрацьовували певні ігрові та тактико-технічні схеми. Чоловіки у цьому матчі прогнозовано переважали силою кидків та фізичною витривалістю. «Галичанка» хоч і у цьому матчі програли з різницею у вісім голів, він, за словами тренерів, однозначно пішов команді на користь.

Матч проти команди з чоловічої Суперліги для «Галичанки» став одним з етапів підготовки до матчів 4 туру Балтійської ліги, який відбудеться у Гарляві (Литва) у період з 27 по 29 січня.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин