Гендиректор «1+1» погрожує Порошенкові судом

08:13 12 Квітня 2019

Гендиректор «1+1» погрожує Порошенкові судом

Фото: /news.liga.net

Генеральний директор групи «1+1 media» олігарха Ігоря Коломойського Олександр Ткаченко заявив, що телеканал подасть у суд на Президента Петра Порошенка «за минулі звинувачення на адресу каналу» та після того, як він «ганебно увірвався в ефір приватної кампанії, користуючись статусом глави держави».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Ткаченко прокоментував появу Порошенка в ефірі програми «Право на владу», підкресливши, що кандидатів у президенти на ефір не запрошували.

«Ефір «Право на владу». Все, як зазвичай, – запрошені гості, не кандидати (!), експерти, з різних сторін. І раптом за кілька хвилин до ефіру, з’являється представник АП – В.Горковенко біля воріт студії. Починає світську бесіду з адміністратором. І тут без мигалок і охорони у двір дерстудії Довженка під’їжджають дві машини і виходить сам президент.

При чому не зовсім зрозуміло, в якому він тут статусі – кандидата або президента. Але, як розумієте, при його вигляді і охоронців УДО – всі в шоці. Він каже – прийшов на дебати. Тобто таки як кандидат? Або…?

При цьому він точно знає, що його опонент – Зеленський – у цей момент вже перебуває в Парижі, в переддень завтрашньої зустрічі з президентом Франції – Макроном. Оскільки і СБУ, і МЗС все таки ще під контролем – президента. Його впускають до студії. А що робити? Статус президента ніхто не відміняв», – написав гендиректор «1+1».

Він додав, що програма «Право на владу» всі тижні виборчої кампанії запрошувала Порошенка в ефір.

«У відповідь – мовчанка. Більше того, у відповідь – заборона з боку людини, яка стояла біля студії – Горковенка – представникам президента приходити до нас в студію, а коли припекло, він навіть начебто командував главою фракції БПП – Герасимовим – летіти терміново з Маріуполя на ефір, щоб спровокувати конфлікт недопуску в студію, коли його вже не чекали», – заявив гендиректор телеканалу.

За його словами, після того, як Порошенко «ганебно увірвався в ефір приватної кампанії без запрошення, користуючись статусом глави держави, і не збирався йти…», не інакше, як на позов до суду від каналу він не заробив.

«Чекайте – в понеділок. У тому числі і за минулі звинувачення на адресу «1+1». У країні, яка стряхне з себе вашу брехню, – це вже буде можливо. Пішов зворотний відлік – ще 9 днів залишилося», – написав Ткаченко.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин