Глава УГКЦ: Нехай Великдень стане святом зміни для кожного з нас (ВІДЕО)

14:54 27 Квітня 2019

Глава УГКЦ: Нехай Великдень стане святом зміни для кожного з нас (ВІДЕО)

Фото: принтскрин відео

Глава Української греко-католицької церкви, патріарх Святослав (Шевчук) привітав українців із Великоднем.

Про це повідомляє інформаційний ресурс УГКЦ.

«У цей світлий день празника Христового Воскресіння – Пасхи Господньої – дозвольте усіх вас сердечно привітати, де б ви не були – в Україні чи поза її межами, в сімейному колі, чи, можливо, далеко від рідної домівки. В це свято радіймо усі разом, бо Христос воскрес!» – звернувся до усіх вірян Блаженніший Святослав.

Предстоятель переконаний, що Господь дає силу і надію кожному з нас долати труднощі.

«Якщо Христос воскрес, то все довкола нас отримує новий зміст. Адже якщо із запечатаного гробу, який був стережений військом та заваленим тяжким каменем, є вихід, тоді ми маємо надію. Син Божий сьогодні запрошує кожного з нас в момент воскресіння зустріти також і самого себе: нашу особисту життєву ситуацію, переосмислити труднощі та проблеми, а також ті смутки, які оточують нас. Бо саме при гробі воскреслого Христа сльози змінюються на радість, смуток – на надію. Нехай це свято стане святом зміни для кожного з нас, для кожного людського серця, а також святом надії для нашого багатостраждального українського народу», – підкреслив духовний лідер греко-католиків.

«Усім вам бажаю веселих великодніх свят, смачного пасхального яйця, радісних гаївок. Тішмося Воскресінням Христовим, бо він є нашим життям і воскресінням. Христос воскрес! Воістину воскрес!» – побажав усім вірянам Блаженніший Святослав.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин