Голова ЛОДА виділив атовцям 19 земельних ділянок біля Львова

15:53 9 Квітня 2019

Голова ЛОДА виділив атовцям 19 земельних ділянок біля Львова

Фото: ТСН

Ще 19 учасників АТО отримали дозвіл на розроблення проектів землеустрою на відведення земельних ділянок під індивідуальне дачне будівництво на вулиці Замарстинівській, за межами Львова.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», відповідне розпорядження голови облдержадміністрації Олега Синютки від 3 квітня з’явилося на сайті ЛОДА.

Згідно з розпорядженням, ділянки розташовані «за межами населеного пункту міста Львова по вул. Замарстинівській».

«Нагадаємо, ще у липні 2017 року голова Львівської ОДА Олег Синютка вже виділив тут 143 земельні ділянки учасникам АТО на території колишнього військового містечка. Згідно з детальним планом території, що був затверджений за кілька днів до виділення ділянок, тут було заплановано будівництво 143 дачних будинків на один або два поверхи з мансардою. Площа кожної ділянки приблизно сім «соток». Згідно з новим розпорядженням, території дачної забудови суттєво збільшиться», – зазначають «НГ. Львів».

Як нагадують журналісти видання, тоді це спричинило доволі гучний скандал, оскільки проти виступили місцеві мешканці, які не схвалювали вирубки 15 га лісу, що передбачає план будівництва. Проте цей ліс не мав юридичного статусу, тому його не охороняють і тут можна вести будівництво.

Крім того, як раніше повідомляли «НГ.Львів», список тих, хто отримав ділянки на Замарстинівській, був доволі неоднозначний: серед них були ті, хто тут отримував уже другу або третю ділянку як учасник АТО, а також ті, хто отримав 100 тис. грн від Львівською міської ради як компенсацію замість передбаченою законодавчо земельної ділянки.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин