Голова облради зустрівся з Повноважним Послом Японії

14:26 4 Березня 2017

Голова облради зустрівся з Повноважним Послом Японії

У п’ятницю, 3 березня, керівництво області зустрілося з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі. Сторони обговорили потенційні напрямки співробітництва у галузі економіки, альтернативної енергетики, агропромислового комплексу та культури.

«Висловлюю щиру подяку японському народу за підтримку України у її боротьбі за незалежність на сході країни. Ми це дуже цінуємо», – наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також під час зустрічі  сторони обговорили можливості залучення інвестицій в альтернативну енергетику, створення сільськогосподарських кооперативів, проекти в екологічній галузі, зокрема йдеться про переробку ТПВ, лісове господарство, водні ресурси.

Варто зазначити, що 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні. У січні цього року минула 25-та річниця встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією.

Додамо, що 3-26 березня у Львові в Національному музеї проходитиме виставка японської гравюри «Укійо-е», а 22 березня у Львівській філармонії відбудеться спільний українсько- японський концерт.

Наприкінці зустрічі Олександр Ганущин запросив Надзвичайного та Повноважного Посла Японії відвідати Форум місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин