Головлікар львівської лікарні назвав дивними обставини затримання за хабар своєї підлеглої

14:03 9 Квітня 2019

Головлікар львівської лікарні назвав дивними обставини затримання за хабар своєї підлеглої

Фото: ЛМР

Головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт зазначив, що лікарку-невролога неврологічного відділення поліція «затримала за дуже дивних обставин, жодних доказів її вини на момент затримання не було».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Характер дій правоохоронців був дуже дивним. Вони увірвалися в сонний час у відділення без пред’явлення дозволу на обшук. Обшуки тривали впродовж трьох годин: спочатку – у кабінеті завідувача відділення, а потім – в ординаторській, і там між столом і диваном знайшли пакет із грішми. На пакеті жодних відбитків пальців лікарки правоохоронці не виявили. Та й пакет виявили саме в ординаторській, де є постійний потік людей – заходять лікарі та пацієнти. Однак лікарку, попри відсутність підстав для затримання, забрали для допиту та подальших слідчих дій. Згодом їй стало погано, тож її госпіталізували в лікарню», – розповів Дмитро Квіт.

Водночас в адміністрації лікарні зазначають, що засуджують будь-які дії персоналу щодо отримання неправомірної вигоди, якщо такі факти буде підтверджено, лікарня проситиме у правоохоронних органів об’єктивного розслідування.

Нагадаємо, у Львові затримали лікарку-невролога, яка вимагала та отримала від матері дитини з інвалідністю неправомірну вигоду за видачу витягу з медичної картки. Як повідомили співробітники СБУ, лікаря-невролога КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» викрили на систематичному хабарництві. Лікарка впродовж тривалого часу вимагала гроші з батьків дітей-інвалідів за видачу витягу із медичної картки для подальшого оформлення державної соціальної виплати для дітей-інвалідів.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин