ГПУ перевірить е-декларації 29 нардепів

20:06 13 Січня 2017

ГПУ перевірить е-декларації 29 нардепів

Фото: ogo.ua

Генеральна прокуратура України ініціювала проведення позапланових перевірок е-декларацій народних депутатів України, повідомляє прес-служба відомства.

Під час опрацювання е-декларацій народних депутатів України працівники прокуратури встановили факти невідповідності між задекларованими грошовими коштами та офіційно отриманими доходами декларантів, з яких сплачено податки та обов’язкові платежі відповідно до вимог Податкового кодексу України.

Так, відповідно до наявної інформації, один з народних обранців у період з 2001 по 2016 роки отримав дохід у сумі 600 тис. грн. Втім, за даними електронної декларації за 2015 рік, останньому належать майже 22 млн грн.

Враховуючи, що такі випадки непоодинокі та для встановлення легальності походження задекларованих коштів, а також повноти сплати декларантами та їхніми податковими агентами належних сум податків до бюджету, Генеральна прокуратура України перед Державною фіскальною Службою України ініціювала проведення документальних позапланових перевірок із зазначених питань щодо 29 народних депутатів України.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин