Гройсман виступив на агропромисловому форумі у Львові

12:55 21 Березня 2019

Гройсман виступив на агропромисловому форумі у Львові

Фото: прес-служба ЛОДА

Сьогодні у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького стартувала масштабна агропромислова подія АГРОПОРТ Захід Львів 2019.

Це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі, інформує прес-служба ОДА.

На форум прибув прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Не менше чверті валового продукту має займати агропромисловий комплекс. Найближчими роками буде більше інвестицій в галузь АПК. Торік в агропромисловий комплекс  і переробку було вкладено капітальних  інвестицій на суму 90 млрд грн. Суттєво треба збільшувати кількість інвестицій, щоб ми могли виробляти більше, якісніше, швидше. Треба створювати кінцевий продукт споживання на якому буде написано «Зроблено в Україні». Торік наш агропромисловий комплекс виробив 70 млн тон зернових. Це колосальний результат. Аграрії наші розуміють як працювати і куди рухатись, але ми навіть на третину не використовуємо наш потенціал. Держава однозначно підтримуватиме аграріїв, кошті підуть на створення нових виробничих потужностей, збільшення поголів’я. Ми починаємо таргетувати виробництво агропромислової продукції, і ми почали рух на підтримку українського фермерства, 1 млрд грн уже виділено на підтримку. Підтримка агропромислового комплексу з боку держави посилюватиметься. Малий і середній бізнес має відігравати ключову роль. Проведення таких форумів мають важливе значення», – зазначив Гройсман.

Цьогоріч в межах Форуму відбудеться обговорення національного курсу по впровадженню Цілей сталого розвитку: розвитку сільського господарства та забезпечення збалансованого харчування всіх верств населення, сталого розвитку довкілля, якісної освіти, безпечності харчових продуктів.

Заходи першого дня Форуму включатимуть офіційне відкриття заходу, стратегічну сесію з питань сталого розвитку регіону, панельні дискусії щодо побудови сталих екосистем в українському агропромисловому комплексі, земельних правовідносин, технології органічного виробництва, проблем якості питної води, альтернативної енергетики в АПК тощо.

Учасники заходу: представники  центральних та місцевих органів державної влади, місцевого самоврядування, українські та іноземні виробники матеріально-технічних ресурсів, науковці.

Упродовж 2 днів очікується до 4 тисячі відвідувачів. Форум триватиме 21-22 березня.

Форум відбувається за підтримки Всесвітньої продовольчої та сільськогосподарської організації ФАО ООН.

Організатор заходу ТзОВ Aviabrand LLC за підтримки Львівської облдержадміністрації.

АГРОПОРТ – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільськогосподарських виробників України і Східної Європи, що проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів.

Вперше захід  відбувся у 2014 в м. Харкові. З початку заснування захід проходить за підтримки та участі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і входить в календар ООН.

У 2016 року в межах  формату «Захід-Схід» проведено перший Форум «AGROPORT WEST LVIV». На Львівщині захід відбувається вчетверте.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин