Громадські організації запрошують на слухання щодо закупівлі послуг з відпочинку дітей

11:06 20 Березня 2019

Громадські організації запрошують на слухання щодо закупівлі послуг з відпочинку дітей

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації запрошує представників громадських організацій Львівщини, сферою зацікавленості яких є реалізація Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» на громадські слухання щодо закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

Слухання відбудуться у четвер, 21 березня, у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. В. Винниченка, 18, каб. 412 о 10:00, інформує прес-служба ОДА.

Теми, які будуть розглядатися під час громадського обговорення:

– інформація департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації про використання коштів з оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році;

– обговорення пропозицій від громадськості щодо проведення закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей Львівської області в 2019 році;

– обговорення пропозицій від громадськості щодо затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету у новій редакції.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин