Гриценко заявив, що на зустріч із Порошенком у Львові зганяють військових у цивільному

17:00 28 Березня 2019

Гриценко заявив, що на зустріч із Порошенком у Львові зганяють військових у цивільному

Фото: ТСН

Лідер «Громадянської позиції», кандидат у Президенти Анатолій Гриценко заявив, що курсантам й офіцерам Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного наказали створити масовку на зустрічі з главою держави Петром Порошенком у Львові.

Про це він написав у Facebook.

За словами Гриценка, Порошенко порушує закон, нібито втягуючи військових у свою «брудну політику».

«Сьогодні у Львові курсанти і офіцери Національної академії сухопутних військ отримали наказ: усім організовано прибути на публічну зустріч Порошенка-кандидата з «місцевою громадою». Щоб військові виглядали як «громада», їм дана команда усім переодягтися у цивільний одяг. Курсантам, які проживають у місті, щоб завчасно переодягтися, скасували третю пару планових занять», – стверджує Гриценко.

За його словами, військові «на підтанцьовці» мають створити вигляд «масової  підтримки Порошенка виборцями Львова».

«Начальник Академії генерал Павло Ткачук міг би зупинити цей шабаш, але на мій дзвінок не відповів. Що ж, мовчання – теж відповідь. Не забуду», – заявив кандидат у Президенти.

Гриценко звернувся до міністра оборони Степана Полторака, начальника Генштабу Віктора Муженка і головного військового прокурора Анатолія Матіоса із закликом «зупинити цей шабаш» і не допустити порушення закону.

Нагадаємо, Нацкорпус заявив, що «захищатиме» у Львові Порошенка від провокацій.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин