Гриценко заявив, що не обіцяв посад Садовому та Добродомову в разі перемоги на виборах

08:55 22 Березня 2019

Гриценко заявив, що не обіцяв посад Садовому та Добродомову в разі перемоги на виборах

Фото: radiosvoboda.org

Кандидат у Президенти, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив, що не обіцяв посад міському голові Львова, лідеру партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрію Садовому та депутату Верховної Ради Дмитру Добродомову, які зняли свою кандидатуру з виборів і висловили йому підтримку, в разі перемоги на виборах глави держави.

Про це він повідомив в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1», повідомляють «Українські новини».

«Я вдячний їм. Якщо вас цікавлять посади, посади навіть не обговорювалися. Може, це дивно. Це підтвердить і Андрій Іванович Садовий та Дмитро Добродомов. Жодної посади ми не обговорювали», – сказав він.

Гриценко зазначив, що в разі перемоги має намір призначити на посаду генерального прокурора колишнього заступника голови цього відомства Давида Сакварелідзе, на посаду голови Національного банку – Олександра Савченка, головою Служби безпеки України – колишнього першого заступника голови спецслужби Віктора Тропака, міністром оборони – українського військового, полковника запасу Івана Апаршина.

Нагадаємо, 7 березня міський голова Львова, лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий і очільник партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко підписали угоду, яка передбачає, що Садовий знімає свою кандидатуру з виборів Президента, а Гриценко зобов’язується «бути чесним». Кандидат у президенти, нардеп Дмитро Добродомов вирішив відмовитися балотуватися на посаду глави держави на користь Анатолія Гриценка.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин