Хто насправді стоїть за кампанією Зеленського?

15:23 7 Квітня 2019

Хто насправді стоїть за кампанією Зеленського?

Бандити Путіна, міжнародні шахраї та функціонери «Партії регіонів» – хто насправді стоїть за кампанією коміка Зеленського /ZIK/

Львівщина дала Президенту найвищий результат в Україні, який перебільшив сукупний відсоток кандидатів Гриценка і Тимошенко.

Проте, за експертним галасом поки що ніхто детально не звернув увагу на результат Зеленського, який він отримав в регіоні.

А це майже 12%, які йому впали за абсолютної відсутності навіть натяків на існування регіонального штабу кандидата.

Після оголошення екзит-полів комік щиро дякував виборцям, зауваживши, що на Львівщині «вони не допрацювали».

Адекватно оцінюючи той факт, що автор і виконавець жартів про «хохлів» цілком реально може стати наступним главою держави, постає логічне питання, хто такі «вони».

Погодьтесь, на Львівщині ніхто не сприймав всерйоз перспективи хамовитого жартівника і, відповідно, не приділяв належної уваги дослідженню його команди, оточення і спонсорів, окрім загальновідомого Ігоря Коломойського.

Ми вирішили проаналізувати доступні джерела інформації. Зауважимо, що ми не витрачали час на розбір надто конспірологічних публікацій із сумнівними першоджерелами, також відкинули всі кремлівські «вигрібні ями» на кшталт «ЛоШарія».

Проте, у відкритому доступі виявилось доволі багато цікавих матеріалів і навіть свідчень, аналіз яких місцями шокував та змусив серйозно замислитись над абсолютно не жартівливим «кварталом».

Перші повідомлення стосовно реальних спонсорів кандидата «Зе»

У листопаді минулого року низка авторитетних ресурсів із посиланням на власні джерела повідомили, що одним із спонсорів Володимира Зеленського є впливовий лідер єврейської громади Києва, бізнесмен Олександр Левін. Останній займався організаційними питаннями та опікувався залученням закордонних політтехнологів до розкрутки тоді ще потенційного кандидата в президенти.

Про Левіна відомо, що він перебуває в дружніх і партнерських відносинах із основним творцем діючого фаворита президентських перегонів Ігорем Коломойським. Прізвища Левіна і Коломойського також фігурували в історії з «рейдерською атакою» на непогано розкручений на той час бренд Аграрної партії України – йшлось про історію щодо зміщення обличчя партії Скоцика з керівних посад в політраді. Особисто Левін утримувався від будь-яких коментарів на цю тему, проте на його сторінці у Facebook тривалий час висіла заставка серіалу «Слуга народа». Щоправда, у січні поточного року інше впливове інформагентство РБК-Україна з посиланням на власні джерела намагалось спростувати вказану інформацію, розповідаючи, що фінансування «Зе» відбувається за рахунок міфічного «середнього бізнесу».

Джерела нашої редакції підтвердили, що Олександр Левін як був, так і залишається в числі основних спонсорів вказаного проекту. А інформація щодо його відсутності в проекті могла бути поширена, щоб знівелювати можливі спекуляції на тему антисемітизму, яка завжди присутня в будь-яких українських політичних кампаніях. Адже пошукові сервіси першою видають інформацію стосовно Олександра Левіна як про впливового мецената, Президента всесвітнього форуму російськомовного єврейства та переможця номінації «Людина року» за версією з’їзду керівників Всесвітнього єврейського руху «ХАБАД».

В ході пошуку інших джерел інформації щодо спонсорів кампанії «Зе» з’явились не менш цікаві прізвища. Відомий політичний блогер на псевдо “Офелія” підсвітив прізвище колишнього Голови СБУ та власника телеканалу «Інтер» Валерія Хорошковського. У своїй публікації блогерша, яка впродовж останніх п’яти років постила доволі змістовну аналітику та інсайдерські дані на тему геополітики і олігархату, нагадала, що Хорошковський є співвласником «Студії «Квартал 95». Звичайно, критичне ставлення до інформацій цього джерела ми не відкидаємо, проте, за нашими даними, цей матеріал активно пересилався в месенжерах та вивчався експертними і політехнологічними колами, залученими у виборчій кампанії.

Проте, зв’язок Валерія Хорошковського із групою «Фірташа-Льовочкіна» поки ніхто не спростував. А пан Сергій Льовочкін, за інформацією популярного телеграм-каналу «Newsroom», особисто був присутній на урочистостях, організованих в ресторані узбецької кухні Тель-Авіва на честь дня народження Ігоря Коломойського. При цьому, пан Льовочкін залишається одним з ідейних натхненників нового проекту “Опозиційна платформа “За життя” та є близьким до умовного лідера «південного сходу» Юрія Бойка.  Ще блогер звернула увагу на той факт, що на парламентських виборах 2014 року, коли на партію Сергія Тігіпка «Сильна Україна» Хорошковський з Льовочкіним зробили певну ставку і у виборчому списку були представлені саме їх люди, основним політтехнологом проекту був Дмитро Разумков. Той самий, який зараз є одним з основних публічних політконсультантів проекту «Зе»..

Стійкий сморід любих бандитів путіна – «солнцевскіє»

За тиждень до виборів, після п’ятирічного мовчання, представник міжнародного криміналітету Леонід Ройтман дав нове інтерв’ю із США.

Слід зауважити, що його перше інтерв’ю ведучому «блатного радио Америки» Севі Каплану у 2015 року в українських інформаційних і політичних колах мало вибуховий ефект.

Ройтман, як безпосередній учасник і свідок подій, що розгортались в Україні в буремні 90ті, фактично надав публічні свідчення щодо зрощення влади з організованою транснаціональною злочинністю, керованою з Москви. Щодо замовників і виконавців резонансних вбивств з числа дуже відомих в Україні діячів бізнесу і політики, становлення бандитських бізнес-імперій, однією з яких досі залишається корпорація «Київ-Донбас». Коротко перекласти свідчення не вдасться, оскільки у «сповіді бандита» фігурує велика кількість прізвищ і фактів. Проте, для того щоб зрозуміти масштаб української трагедії, наслідки якої ми маємо і сьогодні, необхідно зупинитись на окремих моментах, що безпосередньо відносяться до нашого аналізу.

Відповідно до інформації Ройтмана, після обрання Леоніда Кучми на перший президентський термін, останній зіштовхнувся із фундаментальною проблемою, яка мала прізвище Брагін. На той час господар Донбасу, відомий в кримінальних колах як «Алік Грек», безпосередньо довів до новообраного президента, як будуть розподілятись товарно-грошові потоки і яка його “доля”, фактично поставивши Кучму в позицію модного на той час вислову «терпіли». «Розрулити» ситуацію за посередництва на той час мера Москви Лужкова взявся нині покійний Йосип Кобзон, який після низки нерезультативних особистих переговорів з Ахатьом Брагіним виписав до України бригаду з Нью-Йорка, яку очолював емігрант із СРСР Асмаков на прізвисько «Магадан», близький до впливового на той час «злодія в законі» Іванькова – відомого на весь світ лідера російської мафії «Япончика». Правою рукою «Магадана» був на той час саме Леонід Ройтман. Після усунення «проблеми Брагіна» під «дахом» російських силовиків, бригада «Магадана» отримала нові замовлення і доступ до бізнес-схем екс-прем’єра Павла Лазаренка. Кримінальні авторитети мали долю в торгівельних оборудках, через які Угорщина гасила борги перед Україною, як спадкоємницею УРСР. З того часу за Будапештом закріпилась «слава» штаб-квартири лідерів «руської мафії». З середини і до кінця 90-х корпорація «Київ-Донбас» стала одною з найпотужніших структур, через яку московсько – нью-йоркські бандити легалізовувались в успішних українських підприємців.

Чому саме ми звернули увагу на корпорацію «Київ-Донбас» і яке вона має відношення до суті аналізу?

Відповідно до свідчень Ройтмана, який ще у 2015 році заявив, що його «кинули» з його «долею» в компанії після вбивства у 1999 році «Магадана», корпорація «Київ-Донбас» на кінець 90-х років мала капіталізацію у понад 100 мільйонів доларів.

Дольова участь у ній розподілялась наступним чином: 70 відсотків ділили Олександр Левін, Віктор Тополов, Михайло Гриншпон і Василь Нефедов. 10 відсотків розподілялись між «Магаданом», «Япончиком» і самим Ройтманом, а 20 відсотків «відкатувались» лідерам «солнцевской» злочинної організації: Михайлову, Аверіну, Співаковському, Квітному, Алішеру Усманову і Андрію Скотчу. Останньому в інтерв’ю було приділено більше уваги ніж решті бандитів. Скотч називається лідером силового крила «солнцевських», який в даний час має статус депутата Держдуми РФ і особою, яка керує багатьма бізнес-проектами Путіна.

Не будемо перекладати моторошні деталі цього інтерв’ю – зацікавлені читачі самі можуть це зробити, оскільки воно досі не видалене з файлообмінників. Проте, деякі озвучені учасником злочинної організації прізвища фігуруватимуть в низці матеріалів окремих міжнародних журналістських розслідувальницьких центрів та матимуть відношення до нашої виборчої кампанії.

Олександр Левін, із свідчень Ройтмана, виконував функції бухгалтера бандитської корпорації і разом з іншими учасниками постійно їздив до Москви та був присутній на обговореннях схем розподілення коштів, здобутих злочинним шляхом.

Звертає також увагу цікавий момент –наприкінці інтерв’ю Ройтман, який є безпосереднім учасником резонансних злочинів та який встиг відсидіти в американській в’язниці, після гучних звинувачень та повідомлень про нечувані масштаби зрощення влади з криміналом, починає піддавати нищівній критиці діючого президента України та висловлює особисту підтримку Володимиру Зеленському…

Цікаві факти від міжнародних розслідувальницьких центрів

Напередодні виборів партнерський Зеленському телеканал оприлюднив чергову «сенсацію» про те, що діючий глава держави може бути причетним до вбивства свого рідного брата в 90 ті роки. Ці «свідчення» були озвучені молдавським бізнесмено

м Ренато Усатим та безперервно цитувались всім російським агітпропом. Ренато Усатий раніше був об’єктом дослідження впливової міжнародної розслідувальницької організації «OCCRP», що спеціалізується останні десять років на розслідуваннях корупції та організованої злочинності у вищих щаблях влад європейських держав та пострадянських країн. Відповідно до даних вказаного розслідувальницького центру громадянин Молдови Ренато Усатий є партнером одного з лідерів «солнцевської» злочинної організації Олександра Грінберга, стосовно якого іспанські правоохоронці проводили офіційне розслідування. Останній також фінансував футбольний клуб Усатого «Заря» з міста Бєльці. Що цікаво, Усатий балотувався до парламенту Молдови від проросійської партії «Patria» («Родина»), якій в 2014 році було заборонено участь у виборах. Влада цієї країни була вимушена скасувати участь цієї партії у виборах після оприлюднення записаної телефонної розмови між журналістом – учасником «OCCRP» та Ренато Усатим, в якій останній відверто ділиться обставинами його співпраці з росіянами: «ребятам из ФСБ и парням из Кремля был нужен кто-то, кто, … знает республіку Молдова, носитель молдавского менталитета, кто знает людей». Детальніше стосовно вказаної особи можна ознайомитись, переглянувши документальну стрічку «OCCRP» під назвою «Корпорація кілерів».

Майже одночасно із «сенсацією» від Усатого, російські, проросійські медіа в Україні та той же партнерський фавориту виборчих перегонів телеканал масово поширили заяву «впливового американського бізнесмена» Сема Кіслінга, адресовану «всім патріотам України». У заяві американець звинувачує Порошенка у «корупції, розкраданні американської фінансової допомоги Україні та втягування у корупційні схеми Дональда Трампа».

Заява видається особливо цікавою тим, що сам пан Кіслін є живим уособленням «солнцевской» та ще одної російської злочинної організації, відомої як «измайловская». Містер Кіслін народився в Одесі і до еміграції його знали в «Південній Пальмірі» як завідуючого центральним гастрономом Семена Захаровича Кісліна. В еміграції успішний підприємець вибудував компанію «Trans Commodities», в різні часи успішно співпрацюючи із Дональдом Трампом. В ФБР пов’язували містера Кіслінга із руською мафією. Зокрема із Іваньковим-«Япончиком» та братами Михайлом і Левом Чорними, які представляли «измайловских».

Стосовно Кіслінга більше детальної інформації викладено у звіті американської неурядової організації «Center for Public Integrity» під назвою «Донор Руді Джуліані пов’язаний із російськими мафіозі».

Слід відмітити ще декілька цікавих фактів. Один з інвестиційних фондів Сема Кіслінга фігурував засновником офшорної компанії, якій належали облігації внутрішнього державного займу часів Януковича на суму у 20 мільйонів доларів. І коли процес спецконфіскації грошей Януковича був запущений рішенням Краматорського суду, містер Кіслінг безрезультатно витоптав підлогу кабінетів багатьох українських можновладців та особисто зустрічався із наступником директора НАБУ Різо Углавою, вимагаючи порушити кримінальне провадження щодо “незаконного” списання грошей з рахунків офшорної компанії.

Висновки

Ми не ставили за мету очорнити кандидата і не подаємо вказане дослідження, як «істину в останній інстанції». Проте, погодьтесь, кандидат, який має найбільші шанси отримати через декілька тижнів президентську булаву, зобов’язаний розвіртуалізуватись та відповісти на багато питань, які виборець має почути.

Ми маємо бути впевнені, що Зеленський не вів корпоративи у цих бандитів, не пов’язаний ні прямо, ні опосередковано з багатьма вищевказаними дійовими особами. А поки ми рекомендуємо уважно передивитись і перечитати усі викладені посилання на матеріали, адже нас не полишає стійке враження, що трагедія України не закінчується, а кримінальні клани знову закладають вибухівку під наше майбутнє…

ZIK

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин