Іван Вінник: Заяви Садового щодо сміття – суцільна маячня

16:49 23 Січня 2017

Іван Вінник: Заяви Садового щодо сміття – суцільна маячня

Фото:Радіо Свобода

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Іван Вінник, прокоментував заяву «Самопомочі» щодо особливого статусу Донбасу.

«За 12 років на посаді мера Львова Садовий встиг зробити певну політичну кар’єру, при цьому забув про свої безпосередні обов’язки, господарські функції, які покладаються на мера міста. Як бачимо, цей орган місцевого самоврядування не вирішив за цей час питання сміттєзвалища, питання КП «Збиранка», в якому розкрадалися мільярдні бюджетні асигнування на утилізацію сміття у Львові. Тому все, що ми маємо на сьогодні по цьому питанню у місті, це результат, можливо, навіть злочинної діяльності, яку дозволяв собі пан Садовий за весь період перебування на посаді мера.

Тому заяви «Самопомочі» щодо особливого статусу Донбасу виглядають як бажання відволікти увагу поточних проблем з екологією міста Львова, переведення акцентів і уваги суспільства на геть інші речі. Навіть сьогодні Садовий заявив, що усі проблеми зі сміттям у Львові викликані категоричною позицією «Самопомочі» по непроведенню виборів на окупованих територіях. Мовляв, що такі вибори хоче проводити Адміністрація Президента. Це все якась суцільна дурня та маячня. Жодного відповідного проекту немає, Президент сотні разів говорив, що ці території є українськими і, допоки вони не будуть звільнені, про вибори не може бути і мови. А коли вибори і будуть, то пройдуть за українським законодавством про місцеві вибори і ніщо тут мінятися не буде. Усі ці заяви чує вся Україна, світ і лише один мер Львова не чує і намагається перекладати з хворої голови на здорову свої проблеми зі сміттям. Знаєте, якщо «Самопоміч» не може дати раду сміттю, то займатися такими серйозними питаннями, які входять до категорії національної безпеки, думаю, ще зарано. Нехай розберуться зі сміттям».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин