Кабмін обіцяє підтримку Львову у вирішенні проблеми зі сміттям

15:52 24 Січня 2017

Кабмін обіцяє підтримку Львову у вирішенні проблеми зі сміттям

Фото: ТСН

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман за участю віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона у вівторок провів робочу зустріч із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою щодо обговорення ситуації навколо утилізації твердих побутових відходів у Львові.

Про це повідомляє «Урядовий портал».

Глава Кабміну наголосив, що вирішення цієї проблеми належить до компетенції міської влади. Водночас уряд готовий надати всю необхідну підтримку, що дозволить урегулювати це питання.

«Я вважаю, що Львів має бути чистим. Це є зона відповідальності міського голови особисто, а також міської ради. Але ми вже бачимо не один тиждень, місяць, а напевно, і рік, що системно проблема твердих побутових відходів у такому прекрасному місті як Львів не вирішується, – наголосив Володимир Гройсман, підкресливши: – Мешканці міста Львів не повинні страждати від безгосподарності і безпорадності міських чиновників».

Глава уряду наголосив, що в міському бюджеті Львова у результаті фінансової децентралізації є достатні ресурси, необхідні для урегулювання проблеми. За його словами, 2017 року бюджет розвитку міста становитиме 1 млрд 800 млн грн.

«З такими грішми не вирішувати проблему, я вважаю, є просто неприпустимо», – підкреслив Володимир Гройсман.

За результатами зустрічі прем’єр-міністр доручив голові Львівської обласної державної адміністрації провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій, під час якої знайти рішення щодо забезпечення поліпшення ситуації.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий нарікає на бездіяльність владної верхівки країни та керівництва області, щодо вирішення «сміттєвої ситуації» у Львові.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин