«Карпати» у Львові розгромили «Ворсклу»

20:34 2 Квітня 2019

У Львові на стадіоні «Україна» відбувся стартовий поєдинок 23-го туру української футбольної Прем’єр-ліги. «Карпати» приймали полтавську «Ворсклу» і завдали їй поразки з рахунком 4:0.

Про це повідомляють на офіційному сайті УПЛ.

На 29-й хвилині рахунок відкрив португальський легіонер «Карпат» Крістіан Понде, відізвавшись на передачу Мар’яна Шведа. Швед подвоїв перевагу львівського клубу на 38-й хвилині. Після перерви глядачі побачили ще два голи у ворота «Ворскли». Швед зумів оформити дубль на 62-й хвилині – 3:0. На 70-й хвилині Йода реалізував ще один пенальті – 4:0.

«Карпати» набрали 24 очки і закріпилися на 9-му місці. У «Ворскли» 29 балів і 7-ма позиція.