Керівники 7 фракцій у Львівській облраді обурились публічною пітримкою Порошенка головами 5 райрад

11:15 27 Березня 2019

Керівники 7 фракцій у Львівській облраді обурились публічною пітримкою Порошенка головами 5 райрад

Фото: galinfo.com.ua

Керівники сімох фракцій у Львівській обласній раді підписали заяву з приводу дій голів декількох районних рад Львівської області, які заявили про підтримку на виборах чинного Президента. 

Про це повідомляє офіційний сайт ВО «Свобода».

«Стаття 55 Закону України «Про місцеве самоврядування» передбачає перелік виключних (загалом 18 пунктів) повноважень голів районних рад. Зокрема, голова райради підписує рішення ради, чи виконує доручення відповідної ради. У випадку з підписанням вказаної заяви відповідних рішень сесій чи доручень районних рад не було. Враховуючи, що підписи на зверненні, а також відповідні коментарі в ЗМІ голови райрад здійснили як керівники відповідних органів, то в їхніх діях вбачається порушення статті 64 Закону України «Про вибори президента України», що накладає обмеження на агітацію зі боку керівників місцевого самоврядування», – йдеться в заяві.

Голови фракцій наголошують, що Львівщина завжди відрізнялася демократичністю політичних процесів, а її жителі ніколи не толерували використання адмінресурсу чи інших брудних технологій під час виборів.

«Обов’язок влади – як державної, так і місцевого самоврядування, забезпечити чесні та прозорі вибори, а не займатися проштовхуванням того чи іншого кандидата. Звертаємось до наших колег в районних радах Львівської області з пропозицією дати свою оцінку фактам викладеним у цій заяві», – зазначають автори документу.

Заяву також підписали керівники фракції партії «Самопоміч», ВО «Батьківщина», партії «Громадянська позиція», партії УКРОП, «Народний контроль», Радикальної партії.

Нагадаємо, 25 березня голови п’ятьох районних рад Львівської області на прес-конференції заявили про підтримку чинного президента України Петра Порошенка. Вони також повідомили, що звернення про підтримку Петра Порошенка підписали загалом 13 голів райрад: Сколівської, Городоцької, Жовківської, Кам’янка-Бузької, Радехівської, Пустомитівської, Самбірської, Старосамбірської, Перемишлянської, Бродівської, Миколаївської, Сокальської, Стрийської.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин