Керівництво «Укроборонпрому» має пройти перевірку на поліграфі – Порошенко

20:05 2 Квітня 2019

Керівництво «Укроборонпрому» має пройти перевірку на поліграфі – Порошенко

Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко звернувся до уряду, щоб організувати перевірку на поліграфі для всіх керівників Державного концерну «Укроборонпрому».

Про це повідомляє прес-служба адміністрації Президента.

«Ми звертаємося до уряду з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу Державного концерну «Укроборонпром». Окремо підготуйте списки тих, хто має пройти дослідження. Прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу – і керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність», – сказав Порошенко під час наради із секретарем РНБО Олександром Турчиновим та його заступником Сергієм Кривоносом.

У разі виявлення злочинів, Порошенко попросив передати відповідні результати досліджень поліграфа контррозвідці СБУ або у правоохоронні органи.

Крім того, президент заявив, що звернеться до Кабміну щодо «негайного фінансування міжнародного аудиту концерну «Укроборонпром». Він додав, що рішення мають ухвалити вже в квітні.

Порошенко також наголосив, що Державна аудиторська служба повинна окремо, не як міжнародний аудит, перевірити «Укроборонпром».

«Глава держави підкреслив, що перевірку діяльності «Укроборонпрому» має провести Рахункова палата України. Він доручив Секретарю РНБО Олександру Турчинову взяти на контроль це питання та доповісти йому про результати перевірки», – йдеться в повідомленні.

Президент також хоче долучити до перевірки громадські організації.

Нагадаємо, журналістам вдалося виявити масштабну багаторічну корупцію на Укроборонпромі.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин