Кіберполіція викрила масштабну шахрайську схему з «виграними» авто

20:28 6 Березня 2017

Кіберполіція викрила масштабну шахрайську схему з «виграними» авто

Фото: pershij.com.ua

Для розповсюдження так званих «виграшних» смс-повідомлень про отримання автомобілів пройдисвіти використали понад 12 тисяч сім-карток мобільних операторів та розмістили в Інтернеті 67 фейкових «автосайтів».

Про це повідомляє «Урядовий портал».

Кіберполіція провела спецоперацію зі знешкодження організованої групи «автошахраїв», затримавши 3 основних організаторів та 11 членів злочинної групи. Зловмисники надсилали постраждалим смс з інформацією про виграш авто. Шахрайська схема полягала в отриманні коштів під виглядом сплати певного відсотка податку від вартості автомобіля або якогось іншого обов’язкового платежу.

«Затримані використовували найсучасніші системи захисту та анонімізації. Оперативники вилучили комп’ютерну техніку, GSM-шлюз для розсилки голосових та смс-повідомлень, мобільні термінали, понад 1500 не використаних сім-карток різних операторів. Також вилучено кошти, здобуті злочинним шляхом», – зазначено в повідомленні.

Для масового і щоденного розповсюдження так званих «виграшних» смс-повідомлень, а також, щоб заплутати свої сліди, шахраї використали понад 12 тис. сім-карток мобільних операторів. Крім того, правоохоронці виявили та припинили діяльність незаконного хостингу, який забезпечував безперервну роботу 67 фейкових «автосайтів». У своїй протиправній діяльності зловмисники використовували карткові рахунки для привласнення та конвертації коштів, здобутих злочинним шляхом.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин