Консультанту з підтримки проекту поводження з відходами у Львові заплатять 600 тисяч євро

10:22 20 Квітня 2019

Консультанту з підтримки проекту поводження з відходами у Львові заплатять 600 тисяч євро

Фото: dw.com

ЄБРР оголосив конкурс на відбір консультанта із надання підтримки в реалізації проекту поводження з відходами у Львові.

Відповідне оголошення оприлюднено на сайті Європейського банку реконструкції та розвитку, інформує прес-служба ЛМР.

Відтак, ЛКП «Зелене місто» обиратиме консалтингову компанію (Консультанта) та укладе контракт щодо підтримки впровадження проекту Поводження з твердими побутовими відходами у місті Львові.

Очікуваним результатом виконання умов контракту є успішна закупівля та реалізація компонентів інвестиційного проекту за рахунок надання ЛКП «Зелене місто» послуг з підтримки впровадження проекту.

Очікується, що консультант надаватиме такі послуги: підтримка в реалізації та управлінні проектом в цілому; вивчення /перевірку проектних рішень (за потреби); адміністрування виконання контракту, в тому числі: нагляд за будівельними роботами або супровід виконання робіт; допомога у всіх аспектах, пов’язаних з виконанням Плану екологічних і соціальних заходів (ESAP); організація своєчасної звітності та виплат за договорами фінансування.

Процедура відбору консультанта відбуватиметься у форматі одно-етапного відкритого конкурсного відбору. Зацікавленим консалтинговим компаніям або групам компаній пропонується подати Пропозицію відповідно до форми RFP, якою визначаються усі вимоги, завдання та порядок відбору. Обмеження щодо країни походження консультанта відсутні.

Передбачається, що контракт буде укладено вже в червні 2019 року на термін 36 (тридцять шість) місяців. Вартість послуг консультанта визначено в розмірі 600 000 євро (без ПДВ). Фінансування надається Шведським агентством міжнародного розвитку (SIDA).

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин