«Кредобанк» прокоментував ситуацію з «крадіжкою» 13 млн грн

08:51 17 Січня 2017

«Кредобанк» прокоментував ситуацію з «крадіжкою» 13 млн грн

Фото: dr.ck.ua

У ПАТ «Кредобанк» відповіли на звинувачення громадянина Польщі, який учора під час прес-конференції розповів, що банк, керуючись сфальсифікованою довіреністю, перевів гроші з його рахунку на рахунок невідомого шахрая.

Як повідомила прес-служба фінансової установи, операцію, про яку йдеться, було проведено на підставі належно оформлених документів, необхідних для її виконання – в тому числі нотаріально посвідченої дійсної довіреності, яка відповідала всім вимогам чинного законодавства.

«На підставі скарги клієнта до банку щодо проведеної операції «Кредобанк» скерував необхідні заяви до правоохоронних органів, на підставі яких було порушено кримінальне провадження. Подальший розвиток ситуації в цій справі залежить від висновків розслідування та рішення суду як за підсумками слідства, так і за цивільним позовом клієнта», – йдеться в повідомленні.

Наголошено, що «Кредобанк» зацікавлений у всебічному, максимально неупередженому та об’єктивному розгляді цієї справи із відпрацюванням усіх можливих версій, для чого у розпорядження слідства банком було офіційно надано всі документи у справі.

«Водночас заяви адвокатів клієнта викликають у банку щонайменше подив, оскільки базуються на оціночних судженнях до завершення кримінального слідства, а тим паче до початку розгляду по суті справи за цивільним позовом клієнта до банку, що може оцінюватися як спроба опосередкованого впливу на слідство і суд з використанням статусу адвоката, що суперечить чинним правилам адвокатської етики в Україні», – зазначено в повідомленні.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин