Кабельники почали відмовлятися від трансляції «Інтеру»

15:51 3 Січня 2017

Кабельники почали відмовлятися від трансляції «Інтеру»

З 11 січня провайдер кабельного телебачення та інтернету «Ланет» припиняє трансляцію телеканалів «Inter Media Group».

Про це на своїй сторінці у «Facebook» написав директор провайдера «Ланет» Мар’ян Івасюк.

За його словами, «Ланет» досяг в переговорах з медіагрупами компромісу з усіх критичних питань (синхронне підписання договорів, пакетне розміщення каналів в соціальному пакеті, розміщення каналів на перших кнопках та ін.).

«Тим не менш, слідуючи реформаторському духу змін до Закону «Про телебачення і радіомовлення» (відносно уточнення умов Розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги), спрямованих на лібералізацію економічних відносин учасників ринку кабельного телебачення, ми вирішили підтримати конкуренцію між медіагрупами і забезпечити додаткові можливості для незалежних телеканалів», – заявив Івасюк.

«Стимулюючи медіагрупи до конкуренції, у 2017 році в нашій кабельній мережі будуть ретранслювати канали тільки 3 з 4 медіагруп. Грунтуючись на поточних рейтингах телеперегляду, групою, яка не потрапила до списку стала «Inter Media Group», – написав директор провайдера.

«На прохання дистриб’ютора групи «Inter Media Group», на час свят (до 10 січня) їх телеканали продовжать ретранслюватися в нашій мережі», – підсумував він.

До складу «Inter Media Group» входять телеканали Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм, Інтер +.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин