Лісгоспи Львівщини не продали майже половину зрубаних ялинок

14:14 13 Січня 2017

Лісгоспи Львівщини не продали майже половину зрубаних ялинок

Фото: businessua.com

Упродовж ялинкової кампанії 2016-2017 років лісогосподарські підприємства області реалізували 8,2 тис. новорічних ялинок при запланованих 14,5 тис. штук. До реалізації було запропоновано сосни, ялини (смереки) та ялиці білі.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА, посилаючись на Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

За словами начальника управління Анатолія Дейнеки, заготівлю новорічних ялинок проводили на площах рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства, плантаціях, а також поблизу ліній електропередач, зв’язку, газопроводів.

«Реалізація новорічних ялинок у лісогосподарських підприємствах відбувалась зі спеціальними бирками або самоклеючими стрічками, які містять інформацію про походження новорічних ялинок, – зазначив Анатолій Дейнека. – Для запобігання незаконних вирубок лісівники провели низку заходів».

За його словами, у кожному районі області було створено мобільні бригади з перевірки законності заготівлі та реалізації новорічних ялинок у лісах та населених пунктах області. Під час рейдів до адміністративної відповідальності притягнуто 89 лісопорушників, на яких накладено штрафні санкції на понад 40 тис. грн та вилучено понад 100 новорічних ялинок.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин