ЛОДА виділила пов’язаним з Дубневичами компаніям 8,8 га землі для сонячних електростанцій

16:15 10 Квітня 2019

ЛОДА виділила пов’язаним з Дубневичами компаніям 8,8 га землі для сонячних електростанцій

Фото: glavcom.ua

8 квітня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка підписав чотири розпорядження про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сумарною площею 8,8 га для обслуговування сонячних електростанцій.

Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

Дві ділянки по 1,6 та 2,8 га виділять ТОВ «НР Солар» на території Березинської сільради та Новороздільської міськради відповідно. Згідно з розпорядженнями, ділянки надають для будівництва підземної кабельної лінії від сонячної електростанції «Південна» до Новороздільського заводу складних мінеральних добрив. Ще дві ділянки аналогічних розмірів отримає ТОВ «Солар грін тех» для будівництва кабельної лінії від «Північної» електростанції до згаданого заводу.

«Обидві компанії пов’язані з братами Ярославом та Богданом Дубневичами, які є народними депутатами від БПП. ТОВ «НР Солар» зареєстровано менше двох років тому, а його власником є Тарас Ковальчук. Йому також належить 50% ТОВ «Солар грін тех», решта 50% – Мар’янові Романишину. Останньому також належить ТОВ «Галінтерком», колишнім власником якого є Павло Дубневич», – пишуть «Наші гроші. Львів».

За даними видання, раніше власниками обох фірм були Роксолана Пиртко, донька Ярослава Дубневича, і ТОВ «Ліг енергія», яку заснувала латвійська компанія ТОВ «Балтінвест Холдінг» (75%) та Роксолана Пиртко (25%).

«НГ. Львів» нагадують, що у вересні 2018 року брати Дубневичі через низку пов’язаних компаній отримали понад 100 га на будівництво електростанцій.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин