Львів відзначить чергову річницю у стилі ретро (ПРОГРАМА, ВІДЕО)

20:07 24 Квітня 2019

Львів відзначить чергову річницю у стилі ретро (ПРОГРАМА, ВІДЕО)

Фото: принтскрин відео

Цьогоріч святкові заходи з нагоди Дня міста у Львові відбуватимуться 3-5 травня, повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Цьогоріч ми визначили загальну тематику заходів, які проходитимуть у Львові до Дня міста. Основний акцент зроблено на стиль ретро. Це культура міжвоєнного Львова, яка активно проявляється у сьогоденні. Для нас важливо передати атмосферу міста Лева: «Тілько ві Львові», – розповідають в управлінні культури Львівської міської ради.

Організатори визначили низку ключових локацій. Зокрема, на площі Ринок стоятиме головна сцена, у внутрішньому дворику Ратуші відбуватимуться майстер-класи, лекції та виставки. У парку культури ім. Б. Хмельницького вперше проходитиме Retro Lviv Festival.

Упродовж трьох днів на площах Львова виступатимуть музичні гурти, колективи, хори та оркестри. Серед них гурт «Wszystko», вокальна формація «Піккардійська терція», інструментальний гурт «Rockoko», академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів», Lviv Jazz Orchestra, переможниця конкурсу «Голос країни 2019» Оксана Муха та багато інших. Окрім музичних програм, будуть відбуватимуться сніданки-дискусії та ретро-вечірки в різноманітних локаціях міста.

«Це вже є традиція Дня міста, коли снідаємо і дискутуємо на різні цікаві теми. Цього року запрошені до участі у сніданках та вечірках Львівський національний літературно-меморіальний музей І. Франка та Палац культури ім. Г. Хоткевича. Один із сніданків відбудеться у дворику Ратуші», – додають в управлінні культури.

Цікаві заходи відбуватимуться у Центрі Довженка на Сихові, культурно-мистецькому центрі «Супутник» на Левандівці, у Lviv Film Center, що на вул. В. Великого, 14а. На Сихові також буде проходити IV фестиваль духових оркестрів «Королівський лев».

Традиційна міська хода з театралізованою передачею ключів від Львова пройде центром міста 4 травня об 11.00.

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин