Львів виділив на купівлю снігоприбиральної техніки 20 млн грн

18:19 2 Березня 2017

Львів виділив на купівлю снігоприбиральної техніки 20 млн грн

Фото: lviv.web2ua.com

На закупівлю снігоприбиральної техніки у Львові планують виділити 20 млн грн.

Як розповів сьогодні під час сесії директор міського департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак, на закупівлю техніки бюджетом розвитку передбачено 10 млн, і ще 10 млн – запропонували інженерні комісії, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Бюджетом розвитку передбачено 10 млн на закупівлю техніки, і зараз ШРП вже опрацьовують питання конкурсного придбання цієї техніки. Так само після звіту керівників ШРП, інженерними комісіями було запропоновано додатково додати 10 млн, щоб ще на осінь придбати техніку», – зазначив директор міського департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак.

Як зауважив міський голова Львова Андрій Садовий, порівнюючи з минулим роком, в цьому році Львів значно краще справився  з прибиранням снігу.

«Критична ситуація, коли випадала багатотижнева норма снігу, це форс-мажор. Тому інших варіантів, крім додаткової техніки, не існує. Коли випадає такий великий об’єм снігу, його фізично неможливо прибрати – треба плюс сто одиниць техніки. Але це може бути раз на рік або і раз на чотири роки. Коли місячна норма снігу випаде за два дні, це не реально прибрати. У світі таких прикладів не існує», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин