Львів’ян кличуть на святкування Великодня в Шевченківському гаю

18:40 23 Квітня 2019

Львів’ян кличуть на святкування Великодня в Шевченківському гаю

Фото: lviv1256.com

Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай) запрошує львів’ян і гостей міста на традиційні фестини «Великдень у гаю».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Програма буде досить розмаїта й охоплюватиме 7 локацій, складена з урахуванням народних традицій. Цього року очікуємо цікавих гостей – мандрівних музик із Нідерландів. Центральним дійством буде «Алея благословення». Це флешмоб-гаївка, який об’єднає понад 1000 людей. Побудований флешмоб на давній гаївці «Струмочок». Також ми зробимо перший крок до контактного зоопарку «Почастуй та не зашкодь». В ігровій формі з анімаційними банерами розповідати дітям, як годувати тварин і не шкодити їм», – розповіла Надія Дзвоник, завідувачка етно-культурологічного відділу Музею народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького.

До того ж цьогорічна програма передбачає: колективне урочисте розписування великих (виготовлених спеціально для свята) писанок; гаївки, великодні народні забави на різних локація; давній великодній обряд – волочебний; виступи фольклорно-етнографічних гуртів «ЯгОди», «Жива», «Світлиця», «Ойкумена»; традиційні українські танці («Коралі», «Дриг»); привітання від громадських і християнських спільнот; козацьке мистецтво, яке представлятиме Школа бойового гопака; показові середньовічні бої та майстер-класи для дітей від клубу «Чорна Галич»; майстер-класи, конкурси, квести.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин