Львів’ян просять приносити теплий одяг і взуття для безхатьків

17:10 7 Січня 2017

Львів’ян просять приносити теплий одяг і взуття для безхатьків

Фото: Ria56.ru

Власників закладів громадського харчування та всіх громадських організацій просять з розумінням поставитися до ситуації і допомагати людям зігрітися. Загалом за останню добу пунктами обігріву скористалося майже 100 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, впродовж 5-8 січня цілодобово працюють три пункти обігріву: на вул. Кирилівській, 3-а (Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян), на вул. Сербській, 15 (у приміщенні ЛКП «Старий Львів») та на вул. І. Франка, 56 (монастир святого Климентія ордену редемптористів).

За останню добу пунктом обігріву в монастирі святого Климентія ордену редемптористів скористалося 10 осіб. За сьогодні було 4 відвідувачі.

«Уночі в нас було 56 осіб. Удень частина з них залишилася, частина – пішла. Дуже актуальним зараз для центру є чоловіче взуття, теплі куртки, білизна, шкарпетки. Якщо хтось має можливість допомогти, просимо звертатися на вул. Кирилівську, 3-а», – зазначив Олександр Бородін, директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян.

Як розповів Андрій Зозуля, заступник голови Галицької РА, пунктом обігріву на вул. Сербській сьогодні вночі скористалися 2 особи. Протягом дня було 2 відвідувачі.

Також нагадують, що для всіх, хто потребує зігрітися, з 09:00 до 18:00 відкрито перші поверхи шкіл – у кожному районі по одній школі:

  • у Галицькому районі – школа №9, вул. М. Коперника, 40
  • у Личаківському районі – БДЮТ Личаківського району, вул. Личаківська, 99
  • у Залізничному районі – школа №15, вул. Патона, 7
  • у Сихівському районі – школа №84, вул. Зубрівська, 30
  • у Шевченківському районі – школа №22, вул. Хімічна, 7
  • у Франківському районі – школа №83, вул. Івана Пулюя, 16.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, мешканців та усіх небайдужих львів’ян, гостей міста просять повідомляти на гарячу лінію міста за коротким номером 15-80, особливо якщо бачать безпритульних.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин