Львів’ян запрошують на комедійну виставу «Тітка Чарлі»

09:31 25 Березня 2019

Львів’ян запрошують на комедійну виставу «Тітка Чарлі»

14 травня о 19:00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться комедійна вистава «Тітка Чарлі».

Про це повідомляють організатори події.

За сюжетом вистави, Джек і Чарлі, студенти Оксфорда, збираються зробити пропозицію руки і серця своїм коханим. Кітті й Енні наступного дня мають відлітати на все літо до Шотландії в супроводі нестерпного дядечка Спетлайга, тож часу залишилося обмаль.

Спочатку все складається якнайкраще: до хлопців з Бразилії має приїхати їх багатюща тітонька-мільйонерка донна Люція. Вона розтопить крижане серце дядька коханих, і він дасть згоду на шлюб. Та в останній момент Чарлі отримує телеграму: приїзд тітоньки відкладається на невизначений термін, а отже, освідчення опиняється під загрозою.

На порятунок ситуації приходить друг Джека та Чарлі Бабс, який, переодягнувшись у жіночу сукню, представляється дядечку Спетлайгу донною Люцією. І все могло б бути добре, якби не раптовий приїзд справжньої тітоньки…

«Вибухова суміш тонкого англійського гумору і відмінна гра акторів не залишать байдужими і найсерйознішого глядача. Це вибухова комедія, яка змусить реготати і зануду!» – переконують організатори.

«Тітка Чарлі» – вистава режисера В’ячеслава Жили, театральні постановки якого збирають аншлаги, й авторів «Два анекдоти на вечерю», «№13 або Олінклюзив» та «Історій кохання для дорослих». У ролях – зірки театру, кіно та телебачення: Олексій Вертинський, Анатолій Гнатюк, Олександр Папуша, Олена Олейнікова, Олександр Жила, Наталія Нешва, Ігор Канчур, Вікторія Муштей, Петро Русанєнко, Людмила Ардельян.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин