Львів’ян запрошують на вечір гуцульського детективу

16:03 16 Квітня 2019

Львів’ян запрошують на вечір гуцульського детективу

У п’ятницю, 19 квітня, о 18:00 в арт-центрі «Дзиґа» відбудеться презентація книжки «Тіні» журналістки та письменниці Марічки Крижанівської.

Про це повідомляють на сторінці події у Facebook.

На творчий вечір запрошують любителів детективів, гуцульського колориту та містики Параджанова. За словами організаторів, на гостей чекає розмова про хитросплетіння гуцульських вірувань, автентику та сучасність під відеоряд з «Тіней забутих предків» та документальних хронік. Модеруватиме зустріч Уляна Скицька. Вхід вільний.

«Тіні» Марічки Крижанівської – нове слово в сучасному бурхливому розвитку української жанрової літератури. Фактично, перед нами перший в історії гуцульський детективний роман! Гуцульський — не за поверховим зовнішнім антуражем і не за випадковою пов’язаністю з цією відомою карпатською територією. Ідеться про детектив, занурений у прадавні вірування гуцулів, коли ще люди та духи разом творили гармонію Всесвіту, відтак із документальною точністю перепущений через процес зйомок легендарних «Тіней забутих предків» Сергія Параджанова і доведений до наших часів, коли й відбувається несподівана розв’язка», – кажуть організатори.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин