Львів’янам покажуть мультимедійне дійство «Антонич удома»

15:24 23 Квітня 2019

Львів’янам покажуть мультимедійне дійство «Антонич удома»

2 травня о 19:00 у Львові представлять проект «Антонич удома» – мультимедійне дійство, основою якого є поезія Богдана-Ігоря Антонича.

Про це повідомляють організатори події.

Учасниками проекту, зокрема, стануть: Юрій Андрухович – голос, авторський текст, Уляна Горбачевська – голос, режисура, Марк Токар – голос, контрабас, Ришард Лятецький – ударні, труба, синтезатор, індійська гармонія, Барт Палига – духові, ударні, віолончель, фідель та інші.

«Антонич є одним із найважливіших та найзагадковіших українських поетів минулого сторіччя. Сьогодні ми називали б його культовим, але це окреслення все одно не вичерпало б його цілком особливої постаті. …Наш проект є спробою відтворити поетичні світи Антонича перш усього декламаційними та музичними засобами. Діапазон звукових і мелодичних пошуків максимально широкий – від традиційного лемківського фольку до построкової психоделії», – розповідає Юрій Андрухович.

За словами письменника, різноплановим є і вибір текстів – окрім оригінальних поезій Антонича, є й кілька уривків з роману «Дванадцять обручів» – фрагменти містифікованої біографії поета.

Подія відбудеться у клубі «Picasso», що на вул. Зеленій, 88.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин