Львів’яни активно підтримують петицію про скасування заборони торгівлі алкоголем у кіосках

14:49 15 Квітня 2019

Львів’яни активно підтримують петицію про скасування заборони торгівлі алкоголем у кіосках

Фото: Сегодня

Станом на 15 квітня петицію «Прохання про відміну ухвали №4803 від 04.04.2019 «Про неприпустимість здійснення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом в тимчасових спорудах» підписали 351 особа з 500 необхідних.

Звернення було опубліковане на сайті Львівської міської ради 11 квітня.

У петиції написано, що 4 квітня депутати міської ради прийняли ухвалу «Про неприпустимість здійснення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом в тимчасових спорудах».

«Дана ухвала позбавляє сотні підприємців, ФОПів засобу до існування. Змушує закривати магазини (особливо пивні). Загалом це тисячі людей будуть позбавлені роботи. Місто втрачає величезні кошти, бо зменшуються суми сплати акцизного податку, податків які платяться за працівників і т. д. Прохання до міського голови, депутатів міської ради та компетентних органів відмінити цю «смертельну» ухвалу для багатьох людей. Багато ФОПів, «я втому числі», вклали останні гроші в бізнес в надії отримати прибуток, а зараз залишаються без грошей, які вклали і без джерела доходу», – написав автор петиції Андрій Сітарчук.

До кінця збору підписів залишилось: 56 днів

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин