Львів’янин став переможцем ЧУ з паверліфтингу серед спортсменів з вадами зору (ФОТО)

13:49 27 Березня 2019

Упродовж 22-24 березня у Рівному відбувся Чемпіонат України з паверліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору.

Про це повідомляє управління фізкультури та спорту ЛОДА.

На цих змаганнях успішно виступили львівські спортсмени – Олександр Чернобай (тренер – Іван Король) та Андрій Станько (тренери – Віктор Погребінський та Роман Дорохін).

Олександр Чернобай здобув золоті медалі: з паверліфтингу (сума 632,5 кг) та жиму (результат – 165 кг) у ваговій категорії до 90 кг.

Андрій Станько здобув срібні медалі: з паверліфтингу сума 615 кг та жиму (результат 155 кг) у ваговій категорії до 100 кг.

Також Олександр Чернобай виборов «срібло» в абсолютній першості з жиму лежачи (результат – 106,34).