Львівщина продемонструвала туристичний потенціал у Литві

14:15 23 Січня 2017

Львівщина продемонструвала туристичний потенціал у Литві

Нещодавно у столиці Литовської Республіки – місті Вільнюс завершилась туристична виставка «Адвентур 2017», де Львівщина єдиною серед регіонів представляла Україну. Упродовж трьох днів наша область презентувала свої туристичні та курортні можливості, а також можливості мандрувати впродовж чотирьох сезонів на рік.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Наш регіон на Адвентур 2017 презентували департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, а також управління туризму і курортів Львівської ОДА.

Особливої ваги цій виставці також додав візит Надзвичайного і Повноважного Посла України в Литовській Республіці Володимира Яценківського, який у день відкриття, разом із дружиною Роксоланою, завітав на стенд Львівщини.

«Литовські відвідувачі єдиного українського стенду на виставці найбільше цікавились активним відпочинком у Карпатах, курортами, історико-культурною та архітектурною спадщиною, розповідає в.о. начальника управління туризму і курортів Наталія Табака. – Окрім цього, литовці дізнавались про можливості відпочинку для людей з обмеженими можливостями».

За словами директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Поліни Лі, особливого зацікавлення відпочинком на Львівщині серед литовського населення додає й зручна логістика. Зокрема, йдеться про відновлення прямого авіасполучення зі Львова до Вільнюса (з 27 березня) із дуже вигідною ціновою пропозицією (близько 50 дол. у дві сторони). Цьому сприяють і привабливі ціни на якісні туристичні послуги.

Довідка:

Адвентур є місцем зустрічі для міжнародного і місцевого туристичного бізнесу, участь в якій беруть представники країн усього світу: національні та регіональні туристичні агентства, конференц-центри, готелі, cпа-салони, авіалінії, туроператори, торгові асоціації.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин