Львівщина співпрацюватиме з Марокко в аграрній сфері

13:21 25 Квітня 2019

Львівщина співпрацюватиме з Марокко в аграрній сфері

Фото: соцмережі

 

Cьогодні, 25 квітня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів зустрівся з представниками компаній «Feed and Food Additifs» та FISA Marocco у Королівстві Марокко.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Роман Филипів ознайомив делегацію із економічним розвитком області, зокрема акцентував увагу на діяльності Служб експортера та інвестора.

«Починаючи з 2015 року, Львівщина постійно демонструє зростання обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва. Початок 2019 показує позитивну економічну динаміку, за результатами трьох місяців приріс експорту на рівні 20%, імпорту – 10%, сільське господарство – 12%. Цей процес не зупинити, за останні чотири роки ми в регіоні відкрили 242 нових виробництва. Якщо подивитись на структуру нових виробництв, то це зелена енергетика та здебільшого сільське господарство або харчопереробна галузь», – зазначив Роман Филипів.

У відповідь представники компаній «Feed and Food Additifs» та FISA Marocco запросили українські підприємства взяти участь у масштабній сільськогосподарській виставці, яка триватиме у Королівстві Марокко впродовж 26 -28 листопада.

«Ми будемо раді сприяти співпраці між українською стороною та різними компаніями зі сторони Марокко», – підкреслив фінансово-адміністративний директор відповідальний в галузі птахівництва та кормовиробництва Міжпрофесійної федерації в агросекторі FISA Marocco Ахмед Ламачі.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин