Львівщина торік була лідером у рейтингу фінансової самодостатності України – Демків

17:00 23 Січня 2017

Львівщина торік була лідером у рейтингу фінансової самодостатності України – Демків

Фото: соціальні мережі

Відповідно до підсумків за 9 місяців минулого року, Львівська область посідала перше місце серед областей у рейтингу фінансової самодостатності.

Про це розповів керівник департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків під час звіту департаменту сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Олег Демків розповів, що, згідно з попередніми підсумками, 2016 року Львівщина мала найкращу в Україні динаміку зростання надходження податків та зборів до місцевих бюджетів. Крім того, Львівська область є на сьомому місці в рейтингу надходження податків і зборів на одного мешканця.

«2016 року кількість невиконаних бюджетів на Львівщині суттєво скоротилася. Ми маємо лише 9 невиконаних бюджетів за доходами, а 2015-го таких було 111. Рік ми починали зі 150 невиконаних бюджетів, а впродовж року їхня кількість суттєво скоротилася», – сказав керівник департаменту.

Він додав, що також поліпшився показник надходження валового регіонального продукту на одного мешканця, однак водночас область утратила право отримувати 20% із нерозподіленого Державного фонду регіонального розвитку, а це мінус 80 млн грн.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

 

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин