Львівська ДАБК судиться про знесення 12 будівель у місті

17:07 12 Квітня 2019

Львівська ДАБК судиться про знесення 12 будівель у місті

Фото: прес-служба ЛМР

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львові зараз є позивачем у 12 позовах щодо знесення незаконних будівель у місті.

Про це повідомив начальник юридичного відділу інспекції ДАБК у Львові Святослав Кіндратів під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Святослав Кіндратів зазначив, що 9 позовів стосуються великих будинків, а три – малих будівель.

«Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львові здійснює контроль вже упродовж трьох років за об’єктами незаконного будівництва. Виявляємо багато порушень на об’єктах будівництва. Деякі з порушень замовник має можливість усунути не порушуючи чужих інтересів. Є об’єкти, на яких є порушення, які усунути не можливо. По таких об’єктах інспекція звертається до суду про знесення таких об’єктів», – розповів Святослав Кіндратів.

Він додав, що є рішення Окружного суду про знесення самочинно збудованого об’єкта на вул. Варшавській, 22. Наразі рішення не набрало законної сили, бо замовнику будівництва дали час для оскарження цього рішення.

«Процес щодо знесення є дуже тривалим. Як показує практика, триває процес мінімум три роки судових позовів, щоб рішення набрало законної сили і можна було приступити до його виконання», – розповів чиновник.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин