Львівська філармонія гідно репрезентувала Україну в Австрії (ФОТО, ВІДЕО)

14:16 26 Квітня 2019

Львівська філармонія гідно репрезентувала Україну в Австрії (ФОТО, ВІДЕО)

23 квітня на сцені Mozarteum в австрійському Зальцбургу відбувся концерт «INSO-Lviv» Львівської національної філармонії.

Про це повідомляє прес-служба культурної установи.

Концерт «Ukraine and Austria: Together again» відбувся в рамках Року української культури в Австрії за підтримки Посольства України та Українського інституту.

У програмі звучали перлини європейської та української музики, диригувала Оксана Линів, а сольні партії виконали Ольга Безсмертна та Андрій Бондаренко.

Великий успіх нашого концерту у Зальцбурзі! Вітаю всіх учасників, особливо прекрасний оркестрі INSO, з яким кожного разу велике задоволення стояти на одній сцені! Дякую дуже солістам Андрієві Бондаренку, а також Ользі Безсмертній, з кожним вокальним номером яких, я справді пишалася, що сьогодні в Золотому залі Моцартеуму звучали справжні Золоті голоси України! Дякуємо Посольству України в Австрії за ініціативу, проведення та підтримку такої важливої справи! Величезна подяка Українському Інституту за фінансову підтримку!Ми надзвичацно пишаємось, що найбільший успіх сьогодні мали твори українських композиторів-класиків, а саме – Мирослава Скорика,Олега Ківи, Миколи Лисенка, Георгія Майбороди.Дякую всім за плідну співпрацю та бажаю щасливої дороги назад!!!❤️???

Gepostet von Oksana Lyniv am Dienstag, 23. April 2019

«Великий успіх нашого концерту у Зальцбурзі! Вітаю всіх учасників, особливо прекрасний оркестр INSO, з яким кожного разу велике задоволення стояти на одній сцені! Ми надзвичайно пишаємося, що найбільший успіх сьогодні мали твори українських композиторів-класиків, а саме: Мирослава Скорика, Олега Ківи, Миколи Лисенка, Георгія Майбороди», – розповіла про концерт Оксана Линів.

Фото: прес-служба Львівської національної філармонії

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин