Львівська «Галичанка» сьогодні розпочинає боротьбу в другому етапі гандбольної Суперліги

11:37 27 Березня 2019

Львівська «Галичанка» сьогодні розпочинає боротьбу в другому етапі гандбольної Суперліги

Фото: hcgalychanka.com.ua

Сьогодні, 27 березня, в Ужгороді розпочинається другий етап чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону-2018/2019.

Про це повідомила прес-служба відділення НОКу у Львівській області.

Перший етап чемпіонату, в межах якого відбулося десять турів (20 ігор), завершено, і тепер найсильніші три команди за його підсумками сформували групу «А» та безпосередньо поведуть боротьбу за золоті медалі. Команди, які посіли 4-6 місця, потрапили до групи «Б».

У трійці лідерів – львівська «Галичанка», миколаївський «Реал» та ужгородські «Карпати», які посіли 1, 2 та 3 місця відповідно за результатами першого етапу. Херсонська «Дніпрянка», «Бровари» та київський «Спартак» зіграють у другій трійці.

На другому етапі команди проведуть у трійках ще три тури (з 11 по 13) зі збереженням очок з першого етапу. Якщо після завершення 13 турів різниця в очках між командами, що зайняли перше і друге місця, складе 5 очок і менше, то для визначення чемпіона України між ними відбудеться серія ігор до двох перемог по системі «плей-офф». Команда, яка після другого етапу посяде третє місце в групі А, зіграє з переможцем групи Б по системі плей-офф до двох перемог.

Розклад ігор 11 туру, група А (Ужгород):

27 березня о 18:00 – «Карпати» – «Галичанка»

28 березня о 18:00 – «Карпати» – «Реал»

29 березня о 15:00 – «Реал» – «Галичанка»

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин