Львівська міськрада ухвалила програму з протидії домашньому насильству

18:10 25 Квітня 2019

Львівська міськрада ухвалила програму з протидії домашньому насильству

Фото: ua.112.ua

Сьогодні, 25 квітня, сесія Львівської міської ради затвердила ухвалу «Про затвердження Програми запобігання та протидії домашньому насильству».

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Зазначено, що програма передбачає, зокрема, комплекс заходів, у тому числі й створення мобільної бригади (уже діє з 22 квітня на вул. Театральній, 10) та координаційної ради.  Як пояснили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, «прийнята Програма передбачає впровадження механізму соціального замовлення послуг, що надаються недержавними та/або некомунальними суб’єктами постраждалим від домашнього насильства та кривдникам, які допоможуть у подоланні складних життєвих обставин або інших факторів, які підвищують ризик вчинення особою насильницьких дій».

«Крім цього, важливим елементом системи запобігання та протидії домашньому насильству є створення притулку для постраждалих осіб, зокрема, шляхом розвитку партнерства між Львівською міською радою та приватним сектором. Благодійна організація «Фонд Горіховий дім» упродовж семи років працює у Львові та допомагає жінкам, які опинилися у кризових ситуаціях, і готова спільними зусиллями утворити будинок соціального центру за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 90», – йдеться в повідомленні.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин