Львівська поліція патрулюватиме ліси

21:35 24 Січня 2017

Львівська поліція патрулюватиме ліси

Фото: Львівська ОДА

Відтепер Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства та Головне управління Національної поліції у Львівській області спільно забезпечуватимуть охорону лісів, раціональне використання лісових ресурсів, попереджатимуть нелегальний обіг деревини та боротимуться з незаконними рубками.

Днями сторони підписали відповідний документ – «Заходи щодо боротьби з незаконними рубками і попередження нелегального використання  деревини».

Про це повідомив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, передає прес-служба Львівської ОДА.

«Цим документом передбачено проведення спільних рейдів з охорони лісів від незаконних рубок та інших лісопорушень, в тому числі порушень правил пожежної безпеки», – зазначив Анатолій Дейнека.

За його словами, також будуть проводитись перевірки правомірності перевезення споживачами деревини, заготовленої в лісах, незалежно від їх відомчого підпорядкування. Окрім того, для інформування громадськості щодо стану охорони лісів, фактів незаконних рубок та результатів їх розслідування, реалізацію заходів висвітлюватимуть у засобах  масової інформації.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин