Львівська залізниця переплатить за костюми для своїх працівників 700 тис. грн

16:57 6 Січня 2017

Львівська залізниця переплатить за костюми для своїх працівників 700 тис. грн

Фото: lvivexpres.com

За підсумками проведених торгів «Львівська залізниця» витратить на 700 тисяч гривень більше на купівлю літніх костюмів для залізничників, відмовившись від дешевшої пропозиції.

Про це стало відомо після завершення публічних відкритих торгів на майданчику е-закупівель «Prozorro».

Згідно з оголошенням, регіональна філія ПАТ «Укрзалізниця» «Львівська залізниця» оголосила відкриті торги на закупівлю 13 799 комплектів літньої форми для працівників залізниці (Залізничник 2Л). Участь в аукціоні взяли сім компаній. Відповідно до умов конкурсу, переможця визначали за найнижчою ціною.

Переможцем стало ТзОВ «Текстиль-Контакт», яке запропонувало суму 3 391 794 грн 20 коп. При цьому пропозиція цієї фірми була однією з найвищих серед учасників.

Приватне підприємство «Укрзіз», яке запропонувало найменшу суму – 2 697 014 грн 55 коп. – написало звернення до замовника в особі «Львівської залізниці», де зазначило, що підставою до відхилення їхньої пропозиції стала невідповідність розміру логотипа на кілька сантиметрів та менша довжина відрізної кокетки. «Укрзіз» визнає, що допустила мінімальні відхилення від технічного завдання та просить після усунення недоліків переглянути пропозицію.

Однак «Львівська залізниця», не зважаючи на пропозицію від учасника з найвигіднішою ціною, публікує повідомлення про намір укласти договір з ТзОВ «Текстиль-Контакт», утрачаючи можливість зекономити майже 700 000 грн.

Щодо інших учасників конкурсу, то ПП «Спецкомплект» з пропозицією в 2 838 450 грн та ТзОВ «Трініті» (3 380 755) також було відмовлено через невідповідність розміру логотипа. А ТзОВ «Фільтр Продактс Україна» відмовили через те, що ті не надіслали на поштову скриньку безкоштовний примірник костюма.

Як стало відомо, засновником ТзОВ «Текстиль-Контакт» є Соколовський Олександр Беньямінович, що був помічником екс-депутата від БЮТ Бондарєва Костянтина Анатолійовича, який у часи свого депутатства був першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин