Львівське брикетоване сміття можуть возити залізницею і за кордон – Садовий

14:46 19 Січня 2017

Львівське брикетоване сміття можуть возити залізницею і за кордон – Садовий

Фото: Leopolis.news

Міжнародні фахівці, які вивчали та продовжують аналізувати проблему вивезення та захоронення твердих побутових відходів у Львові, переконані, що для переробки львівського сміття потрібно будувати завод із механіко-біологічним типом переробки.

Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий під час сесії Львівської міської ради сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Андрій Садовий зазначив, що, на думку експертів, для Львова не підходять такі типи переробки сміття, як спалювання чи утилізація під високими температурами та дією плазми.

«Спалення, плазми – це все за 100 мільйонів. Таких грошей немає, і їх ніхто не дасть. Тому тільки механіко-біологічна переробка», – сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні мер Львова заявив, що протягом року буде збудовано завод глибинної переробки сміття зі Львова.

Крім того, Андрій Садовий заявив, що до того часу, коли буде збудовано завод, у кожному районі міста перезавантажуватимуть та брикетуватимуть сміття.

«Брикетування відходів, яке стискає сміття у шість разів й обмотує поліетиленом, дозволяє впродовж року зберігати це сміття, транспортуючи. Ми категорично не допустимо жодних накопичень сміття на території міста. Але, коли воно є брикетоване, ми можемо вивозити його на різні відстані, вантажити в поїзди, транспортувати різними шляхами», – заявив Садовий.

Також мер Львова сьогодні сказав, що львівське сміття готові приймати за кордоном, проте він не впевнений, що варто це робити, бо «як тоді виглядатиме Україна».

Нагадаємо, сьогодні депутати Львівської міської ради ухвалили рішення «Про критичну ситуацію, яка склалася на адміністративній території Львівської міської ради у зв’язку з неможливістю вивезення твердих побутових відходів».

Леся БУРБАН, Leopolis.news 

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин