Львівське «Штаб-кафе» відкрило пункт обігріву

13:12 6 Січня 2017

Львівське «Штаб-кафе» відкрило пункт обігріву

У Львові на пр. Чорновола 45а (корпус 6) у «Штаб-кафе» відкрили пункт обігріву.

Про це йдеться у прес-релізі кафе.

Зокрема, за прогнозами синоптиків, у переддень Різдва, на Святвечір, на територію країни може увірватися арктична повітряна маса. Отже, 6-7 січня розпочнуться морози, від помірних до сильних. Температура повітря знизиться до -12 -18 градусів, а до 8-9 січня вона може опуститися до позначки -20.

У зв’язку з різким похолоданням ГО «Рабів до раю не пускають» формує пункт обігріву в Штаб-кафе.

«ДСНС вдається до максимальних зусиль аби не допустити загибелі людей від низької температури. Втім розуміємо, що в такий важкий час, кожному слід долучатись до справи допомоги та порятунку людям котрі опинились у біді, – зазначив Іван Спринський, керівник ГО «Рабів до раю не пускають». Якщо ви бачите людину, що замерзає та потребує обігріву, ми готові її пригостити гарячим чаєм та пригостити канапкою».

«Волонтерство, це не лише допомога учасникам АТО чи школам-інтернатам. Не нормально коли одні люди сидять в теплих будинках, за святковими столами, в той час як інші – замерзають на вулиці. Ми вирішили не закривати очі на проблему та допомогти усім потребуючим під час різкого похолодання. В нас вони зможуть зігрітись, випити теплого чаю та перекусити», – розповіла Світлана Марковська, координатор «Штаб-кафе».

Пункт обігріву працюватиме в «Штаб-кафе», за адресою пр. В’ячеслава Чорновола, 45а, 6 корпус. Тут усім потребуючим запропонують чай та їжу. ГО «Рабів до раю не пускають» закликає усіх власників кафе у Львові не бути байдужими та відкрити двері своїх закладів для усіх потребуючих.

Нагадаємо, на Львівщині запрацювали 154 пункти обігріву.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин