Львівські митники викрили контрабанду понад трьох тонн тканини (ФОТО)

15:38 1 Березня 2019

Львівські митники викрили контрабанду понад трьох тонн тканини (ФОТО)

Фото: ДФС

Митники поста «Західний» виявили у вантажівці 3,5 тонни тканини, яку декларант намагався завезти в Україну за підробленими документами.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

До митного контролю у підрозділ митного оформлення поста «Західний» Львівської митниці ДФС декларант ТОВ подав митну декларацію на товар «промислові товари в асортименті». Відповідно до поданих документів, відправником товару є компанія з Берліна, продавцем – компанія з Великобританії, а отримувачем – ТОВ у м. Львові.

Однак, як з’ясували митники, керівник компанії з Великобританії жодних контрактів щодо імпорту чи експорту товарів не підписував, у тому числі з ТОВ у Львові, ця компанія йому не відома.

Встановлено, що керівник львівського підприємства для ввезення на митну територію України та подальшого митного оформлення надав недійсний контракт купівлі-продажу, а також товаросупровідні документи, які містять неправдиві дані щодо відправника (продавця), найменування товару, його ваги, кількості та вартості.

Загалом в автомобілі перевозили 178 позицій промислових товарів загальною вагою 3,5 тонни, з яких основному тканина в рулонах.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар, вартість якого буде встановлено додатково, вилучено. Справу скерують до суду.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин