Львівські митники виявили два авто з підробленими документами

20:28 31 Березня 2019

Львівські митники виявили два авто з підробленими документами

Фото: ДФС

Львівськими митниками виявлено два випадки, коли громадянин подав до митного контролю документи на автомобілі, які ніколи не були зареєстровані в європейських країнах. Зокрема, до митного контролю було подано документи на автомобілі 2012 р.в. «OPEL VIVARO» та «VOLKSWAGEN TRANSPORTER».

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

Згідно поданими документами їх продавцем є канадська компанія, а покупцем – одне з Товариств з обмеженою відповідальністю м. Луцьк. Також подано свідоцтва про реєстрацію цих автомобілів в Австрії та Іспанії.

Однак на підставі відповідей митних органів Австрії та Іспанії на запити Львівської митниці встановлено, що автомобіль «OPEL VIVARO» ніколи не був зареєстрований в Австрії, а свідоцтво про реєстрацію є підробленими. Крім цього, компетентними органами Республіки Австрії не встановлено фактів експорту чи імпорту зазначеного транспортного засобу. Стосовно іншого автомобіля встановлено, що ідентифікаційний номер кузова автомобіля «VOLKSWAGEN» не відповідає жодному автомобілю, зареєстрованому в Іспанії, номерний знак з іншим номером шасі відповідає автомобілю Audi А3, і продовжує перебувати у власності фізичної особи. Вищезгадане вказує на те, що документація на автомобіль, реєстраційний сертифікат та технічна сторінка є підробленими.

Таким чином, керівник канадської компанії імпортував на митну територію України транспортні засоби, і як підставу для їх переміщення та митного оформлення подав органу доходів і зборів підроблені документи.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Складено протоколи про порушення митних правил. Справи буде скеровано до суду.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин