Львівські митники виявили в посилці зі США ордени та медалі (ФОТО)

13:03 1 Квітня 2019

Львівські митники виявили в посилці зі США ордени та медалі (ФОТО)

Серед 37 предметів фалеристики, виявлених у поштовому відправленні зі США в зоні контролю Львівської митниці, 11 визнано такими, що мають культурну та історичну цінність.

Про це повідомили в ГУ ДФС Львівщини.

Згідно з поданою до митного контролю митною декларацією, відправником зазначеної посилки був громадянин України, який проживає у США, а утримувачем мешканка Хмельницької області. У детальному описі вкладень було  вказано «предмет домашнього вжитку» загальною вартістю 140 доларів США.

 

Проте під час поглибленого огляду вмісту міжнародного поштового відправлення, окрім предметів домашнього вжитку, митники виявили незаявлені за встановленою формою 37 предметів фалеристики.

З них ордени «Олександр Невський», «Богдан Хмельницький» ІІІ ступеня, «Михаил Кутузов» ІІІ ступеня, «Олександр Суворов» ІІІ ступеня, «За відвагу» та інші, а також медалі «Адмірал Нахімов», «Адмірал Ушаков», «За відвагу» згідно з висновком державної експертизи Львівського історичного музею є культурною та історичною цінністю.

Загальна вартість усіх предметів фалеристики – майже 890 тис. гривень. Ордени та медалі вилучено, справу скерують до суду.

Фото: ГУ ДФС у Львівській області

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин