Львівські митники знайшли у посилці арсенал холодної зброї (ФОТО)

13:28 4 Січня 2017

Львівські митники знайшли у посилці арсенал холодної зброї (ФОТО)

Фото: ГУ ДФС України у Львівській області

У вівторок, 3 січня працівники Львівської митниці ДФС передали в правоохоронні органи 21 ніж – їх було виявлено під час митного контролю.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

Через митний пост «Львів-поштовий» Львівської митниці ДФС транзитом до Латвії надійшла посилка зі США. Відправником значився громадянин, що живе або перебуває у Нью-Йорку, а отримувачем – особа, яка мешкає або перебуває в Ризі.

Під час митного контролю цього міжнародного поштового відправлення, за допомогою рентген-системи «Рапіскан», було виявлено 21 ніж у піхвах. Згідно з маркуванням вони виготовлені в США, Італії, Німеччині, Японії, Франції. Згідно з вимогами Всесвітньої поштової конвенції такі предмети заборонені до пересилання у міжнародних поштових відправленнях. Ножі вилучили та скерували для дослідження в експертну установу з метою з’ясування належності їх до холодної зброї.2

За результатами експертного дослідження всі ножі визнані холодною зброєю колючо-різальної дії. Зброю, а також повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, скеровано в правоохоронні органи.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин