Львівські патрульні повернули батькам маленьку втікачку (ФОТО)

14:26 23 Січня 2017

Львівські патрульні повернули батькам маленьку втікачку (ФОТО)

Фото: патрульна поліція Львова

Серед ночі патрульні знайшли неповнолітню, яку півдня розшукували рідні. Дівчинка не пояснила, чому пішла з дому, не взявши телефон, і не повернулася.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Львова.

До патрульних у центральній частині Львова підійшов чоловік орієнтовно о 02:00 і повідомив, що бачив на площі Міцкевича дівчинку. Попередні описи дівчинки збігалися з розшукуваною 11-річною львів‘янкою. Дівчина вийшла з дому 22 січня о 14:30 і не повернулася. Мобільного телефона вона не мала.

Інспектори відразу відреагували й перевірили саму площу та прилеглі вулиці, опитали перехожих та оглянули всі заклади, які працювали в той час. Патрульні продовжили пошуки і помітили, що за колоною банку на площі Міцкевича щось сховане. Коли підійшли ближче побачили, що це спить малолітня дівчина.

Дівчинка не реагувала на звернення і сиділа на плитці. Патрульні спробували її підняти, дівчина перелякалася і звелася на ноги. Інспектори звернулися до неї на ім’я, повідомили, що з поліції і давно шукають. Сказали, що завезуть її до батьків. Вона зраділа і сіла в автомобіль грітися. Патрульні зв‘язалися з батьками, які від щастя, що донька знайшлася почали плакати. Дівчина не хотіла нічого пояснювати, чому не повернулася додому. Її завезли у Франківський відділ поліції, де передали батькам.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин