Львівські родини запрошують на благодійне святкування старого Нового року

11:39 26 Грудня 2018

Львівські родини запрошують на благодійне святкування старого Нового року

Фото: ЛМР

У Львові на старий Новий рік відбудеться благодійне свято «В гостях у Василя та Маланки».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Захід відбудеться 13 січня о 18:00 у Львівській духовній семінарії Святого Духа на вул. Хуторівка, 35. На святі лунатиме коляда з Іриною Долею, відбудуться виступи гуртів «Rockoko» та «ЯгОди». Поринути у світ театру присутнім допоможуть «Майстерня мистецького простору», а також «І люди, і ляльки». Окрім того, відбудеться показ українських вишиванок різних епох під спів хору «Слідами Херувимів».

«Будуть дітки творити власні вертепи, ялинкові прикраси. Майстер-класи проводитимуть митці, також заплановані різні квест-забави, аніматори. Театр вільних ініціатив «ОКО» разом із дітьми створюватиме Різдвяну містерію», – каже організаторка Анастасія Янків.

Благодійний захід «В гостях у Василя та Маланки», який організовує БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ, відбудеться вже вдесяте.

«Свято «В гостях у Василя та Маланки» – це не лише змога відчути унікальний дух єдності і автентичних традицій, але також реальна можливість зробити добру справу. Щороку захід має конкретну благодійну мету. Цього разу будемо допомагати Шпиталю Шептицького у здійсненні великого задуму – відкритті хірургічного відділення. Також залучені кошти скеруємо на розвиток соціального служіння Церкви, зокрема на працю із нечуючими», – підкреслив в. о. керівника БО «Фундація Духовного Відродження», отець-диякон Ігор Колбасюк.

На доброчинному святі «В гостях у Василя та Маланки» кількість місць обмежена. Попереднє замовлення квитків і детальна інформація: 067 67 90 207; Львів, пл. св. Юра, 5.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин