Львівські захисники тварин б’ють на сполох через підозрілу рожеву речовину (ФОТО)

11:36 23 Січня 2017

Львівські захисники тварин б’ють на сполох через підозрілу рожеву речовину (ФОТО)

У соцмережах вкотре почастішали повідомлення про отруєння тварин, а також про те, що у різних частинах Львова люди знаходять на снігу сліди невідомої рожевої речовини.

Раніше у Львові невідомі вже розкидали отруйні для собак таблетки, тож автори дописів б’ють на сполох. Ми також не можемо залишатися осторонь, тому закликаємо мешканців не бути байдужими та допомогти розібратися у ситуації, інформує ЛКП «Лев».

«Оскільки у Львові зараз не проводиться дератизація, вважаємо за необхідне з’ясувати походження та склад невідомої рожевої речовини. Закликаємо звертати увагу на такі факти, докуменувати їх (фото-, відеофіксація), викликати правоохоронців, аби вони забрали речовину на дослідження або ж приносити зразки речовини до ЛКП «Лев», і ми самостійно передамо її на дослідження у лабораторію. Не можна залишатися байдужими, активна позиція рятує життя/

Якщо ж так трапилось, що ваша тварина стала жертвою зловмисників та підібрала отруту, закликаємо зафіксувати факт правопорушення та викликати поліцію, невідкладно відвезти тварину до ветеринара», – йдеться у повідомленні.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин